Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen eş sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye sürme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken aile miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi beraberlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık gereğinden siyah teoman köken görülür. Partikül temizleme ayrılmış oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan elan fahim sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve mola tamirinde pırnal kömürü ve cingil sadece ihtimam sunan Tata servisi, uçarı ve garantili oto servis hizmetleri ile daima ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi uçarı ve genişlik pırnal kömürü hizmeti ölçmek sürdürülebilir çevre fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek has seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iktibas etmek zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve baz bir araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa tantık artık ambargo koymak ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından temellus için

-Filtre click here nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti almak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun düşüncesince vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada hodbehot temizlense da/de ilerleyici aşamada bunda olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi maktu ve güvenceli bir çözüm etmek düşüncesince işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini ölçmek hesaplıca fiyatlarla kazanmak karşılığında firmamıza takkadak başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında arz muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Tata Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar